post

Сумський футзал.

Футзальний турнір до Дня Соборності відбувся у Сумах.


У Сумах 21 січня відбувся футзальний турнір, присвячений Дню Соборності України. Участь у ньому взяли вісім команд. Про це повідомляє “Суспільне|Суми”.

На футзальний майданчик у цей день виходили військові оперативно-тактичного угрупування “Суми” та поліцейські, співробітники Центру комплектування та прокурори, експерти та педагоги, команди депутатів різних рівнів та засобів масової інформації. Спочатку грали у групах.

В одному з матчів зустрілись медійники і депутати.

“Це добре, що ми збираємось на таких турнірах. З різних відомств, різних направлень, всі об’єднуємось”, — сказав Олександр Король, капітан команди “Четверта влада”.

Тричі поступаючись по ходу поєдинку “Четверта влада” тричі відігравалась і у підсумку завершила гру в нічию – 3:3.

“Матч, звісно, напружений. Команда трохи заморилась. Перша гра була легше, з ентузіазмом. А зараз втомились”, — додав Андрій Литвиненко, воротар команди депутатів.

За грою своїх побратимів спостерігав Олег, військовослужбовець: “Свято футболу, свято спорту сьогодні у нас в залі. Я вболіваю за наших, за команду ЗСУ, за ОТУ “Суми”. Сподіваюсь, вийде у фінал і отримає головний приз”.

У підсумку “Четверта влада” посіла третє місце на турнірі. “Золото” розіграли команди Сумського ОТЦК та Головного управління нацполіції. Основний час матчу переможця не виявив – 2:2 – а у серії післяматчевих пенальті перемогу та кубок Соборності вибороли поліцейські.