Український футзал.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД КОМАНД ДСНС.

Рятувальники змагались у Сумах.

Команда Луганської області

У сумському манежі команди Державної служби з надзвичайних ситуацій з Сумщини, Харківщини, Луганщини та Донеччини розіграли медалі зонального турніру Чемпіонату України з футзалу.

Стартував турнір матчами групового турніру. Перше місце у групі «А» посіла команда харківського Національного університету цивільного захисту України. Харків’яни у групі перемогли збірні Луганської (3:2) та Донецької (1:0) областей. За рахунок перемоги (2:0) над командою Донеччини другу путівку у півфінал здобули луганчани.

Перше місце у групі «Б» посіла команда Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України. Роменчани розписали (1:1) з командою Харківської області перемогли (5:0) команду Сумської. Харків’яни, які «миром» (0:0) розійшлись з сумчанами, посіли друге місце у групі і вийшли у півфінал турніру.

У матчі з п’яте-шосте місця команда Сумської області програла Донецькій з рахунком 1:2.

Перший «харківський» півфінал між збірною області та університетом цивільного захисту завершився перемогою першої команди з рахунком 3:1. У другому після «сухого» матчу роменчани у серії пенальті програли (3:4) команді Луганщини. Не змогли наші земляки «зачепитися» за медалі у матчі за «бронзу» – з рахунком 0:1 вони програли харківському НУЦЗУ. Друга харківська команда у фіналі з рахунком 3:6 програла команді Луганської області.