Український футзал.

«РІЗДВЯНИЙ ТУРНІР».

Команди 2005/06 років народження змагались у Сумах.

Десять команд протягом чотирьох днів змагались на майданчику СК СумДУ.

 

Група А 1 2 3 4 5 П Н П Р/М О М
1 ФК «Тайфун» Л.Долина  Х 3:8 0:10 1:0 7:4 2 0 2 11:22 6 ІІІ
2 «КЗ ДЮСШ СРР» 8:3 Х 3:5 6:2 7:2 3 0 1 24:12 9 ІІ
3 «ДЮСШ-1» Харків 10:0 5:3 Х 4:1 8:3 4 0 0 27:7 12 І
4 ФК «Явір» Краснопілля 0:1 2:6 1:4 Х 9:2 1 0 3 12:13 3 4
5 «Нафтовик-06» Охтирка 4:7 2:7 3:8 2:9 Х 0 0 4 11:31 0 5

 

 

 

Група Б 1 2 3 4 5 П Н П Р/М О М
1 ФК «Динамо» Білопілля Х 2:8 3:4 2:1 2:4 1 0 3 9:17 3 4
2 «Нафтовик-05» Охтирка 8:2 Х 9:1 11:1 2:6 3 0 1 30:10 9 ІІ
3 «КДЮСШ «Суми» Суми 4:3 1:9 Х 1:2 2:8 1 0 3 8:22 3 ІІІ
4 ФК «Восход» Бортничи 1:2 1:11 2:1 Х 1:4 1 0 3 5:18 3 5
5 ФЦ «Барса» Суми 4:2 6:2 8:2 4:1 Х 4 0 0 22:7 12 І

 

 

Півфінали за 5-8 місця

«Тайфун» 1:1 (пен 3:4) «Динамо»

«Явір» 3:2 КДЮСШ «Суми»

Півфінали

ФЦ «Барса 3:5 «КЗ ДЮСШ СРР»

«Нафтовик-05» 1:5 «ДЮСШ-1»

Матч за 9-10 місця

«Восход» 4:4 (пен. 4:5) «Нафтовик-06»

Матч за 7-8 місця

«Тайфун» 5:3 КДЮСШ «Суми»

Матч за 5-6 місця

«Явір» 2:3 «Динамо»

Матч за ІІІ місце

ФЦ «Барса» 4:2 «Нафтовик-05»

Фінал

«КЗ ДЮСШ СРР» 2:2 (пен. 4:2)  «ДЮСШ-1»

 

 

Кращі гравці команд

«Восход» — Максим Кіяшко

«Нафтовик-06» — Дмитор Кізєлєв

КДЮСШ «Суми» — Єгор Бахмач

«Тайфун» — Сергій Федоров

«Явір» — Станіслав Волощенко

«Динамо» — Данило Полубинський

«Нафтовик-05» — Микита Коритник

ФЦ «Барса» — Кирило Галенін

«ДЮСШ-1» — Андрій Єфімов

«КЗ ДЮСШ СРР» — Денис Кибенко

 

«За волю до перемоги» — «Восход» та «Нафтовик-06»

 

Кращий воротар турніру – Костянтин Невмиващенко («Барса»)

Кращий захисник – Роман Горенко («Явір»)

Кращий нападник – Данило Толкачов («ДЮСШ-1»)

Найкрасивіший гол турніру – Дмитро Захарченко («Динамо»)

Приз глядацьких симпатій – Ілля Шуйський («Тайфун»)

Кращий бомбардир турніру – Денис Азізов («Нафтовик-05»)

Кращий гравець турніру – Іван Циба («КЗ ДЮСШ СРР»)

Комментарии запрещены.

Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Online-Shop
Найближчі матчі

21.03.2019

Перша ліга

19:00 Сучасник — Фенікс

23.03.2019

Друга ліга

15:30 Сумихімпром — Ніка

Перша ліга

16:30 Інтер-Суми — Linnik Sport

Друга ліга

17:30 Валедіанс — Forza

24.03.2019

Друга ліга

10:00 Forza — Степанівка-Юнаки

11:00 Ніка — Валедіанс

Перша ліга

12:00 Linnik Sport — Машметал

13:00 Фенікс — Інтер-Суми

Вища ліга

14:00 Сумихімпром-СДПУ-2 — Junior

15:00 Легіон — Натон

16:00 Космос — Колос

Реклама
Голосування

Кращий гол тижня

View Results

Загрузка ... Загрузка ...