Турнірні таблиці.

Вища ліга

Станом на 19 лютого 2017

Команда І В Н П М О
1 «Форест» 14 12 1 1 74-27 37
2 «СКІФ» 13 10 2 1 53-23 32
3 Медцентр БДР 14 10 1 3 55-33 31
4 «Lex VSK» 13 7 2 4 67-40 23
5 «Хлібодар» 14 7 1 6 57-42 22
6 «Машметал» 14 6 0 8 43-52 18
7 «Профтел» 14 6 0 8 53-47 18
8 «Фенікс» 14 4 1 9 25-58 13
9 «Ніка» 14 3 0 11 28-67 9
10 «Легіон» (Миколаївка) 14 0 0 14 32-98 0

 

Перша ліга

Станом на 18 лютого 2017

  Команда І В Н П М О
1 «Агросвіт» (Білопілля) 13 12 1 0 104-28 37
2 «Food Center» 13 11 0 2 64-33 33
3 «Хлібодар-2» 13 9 1 3 67-50 28
4 «Сучасник» 13 7 0 6 49-55 21
5 «Рух-Ін Тайм» 13 5 0 8 44-65 15
6 «Космос» (Сад) 13 4 3 6 49-53 15
7 «Gold Auto» 13 4 1 8 50-74 13
8 «Інваспорт» 13 4 1 8 39-62 13
9 «Паритет» 13 2 2 9 47-89 8
10 «Натон» (Постольне/Лікарське) 13 2 1 10 67-71 7

 

Ветерани 50+

Станом на 19 лютого

Команда І В Н П М О
1 «Ніколь» 16 14 2 0 112-38 44
2 «Фрунзенець» 16 13 2 1 104-33 41
3 «Фортуна» 16 9 2 5 47-41 29
4 «Хлібодар» 16 8 3 5 49-41 27
5 «Динамо» 16 8 1 7 63-54 25
6 «Серж» 16 6 1 9 57-68 19
7 Явір 16 5 3 8 35-38 18
8 «Технологія» 16 5 1 10 48-44 16
9 «Аграрник» 16 3 0 13 30-100 9
10 «Хімік» 16 1 1 14 24-112 4

 

Ветерани 40+

Станом на 5 лютого

Команда І В Н П М О
1 Авангард 14 13 1 0 91-19 40
2 ВМЗ 13 9 0 4 43-30 27
3 Фортуна 13 8 1 4 46-41 25
4 Азарт-2007 14 3 2 9 28-44 11
5 Деметра (Н.Сироватка) 14 3 1 10 26-64 10
6 ФК В.Сироватка 14 2 1 11 30-66 7

 

===============================================

Станом на 20 березня.

Відкритий чемпіонат м.Суми

Друга ліга 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 И В Н П Мячи О
1
Сокіл (Піщане)
5:4 3:6 5:3 6:1 3:5 4:3 5:1 10:1 2:1 18 14 1 3 90-44 43
6:1 4:0 4:5 9:2 3:2 4:2 3:3 4:0 10:4
2
Супутник-2 (Степанівка)
4:5 1:8 2:0 5:1 4:6 9:4 8:4 8:5 7:3 18 13 0 5 105-62 39
1:6 8:9 7:3 8:1 6:2 6:1 2:1 11:2 8:1
3
Деметра (Н.Сироватка)
6:3 8:1 1:1 5:6 5:2 2:5 11:4 9:3 13:7 18 12 1 5 108-81 37
0:4 9:8 5:3 3:4 5:4 8:7 4:9 9:6 5:4
4
Сучасник
3:5 0:2 1:1 7:3 6:2 3:5 5:4 4:0 9:0 18 12 1 5 94-45 37
5:4 3:7 3:5 2:1 8:1 8:4 6:1 13:0 8:0
5
Інваспорт
1:6 1:5 6:5 3:7 8:2 2:12 9:2 6:3 3:1 18 10 0 8 73-87 30
2:9 1:8 4:3 1:2 5:4 1:8 4:2 6:5 10:3
6
ФК Кірова
5:3 6:4 2:5 2:6 2:8 7:3 8:1 8:3 7:4 18 9 0 9 79-80 27
2:3 2:6 4:5 1:8 4:5 5:7 5:3 6:4 3:2
7
Космос (Сад)
3:4 4:9 5:2 5:3 12:2 3:7 2:6 5:7 6:2 18 9 0 9 95-84 27
2:4 1:6 7:8 4:8 8:1 7:5 4:3 9:5 8:2
8
Юність-Натон (Постольне)
1:5 4:8 4:11 4:5 2:9 1:8 6:2 1:3 1:4 18 4 1 13 58-87 13
3:3 1:2 9:4 1:6 2:4 3:5 3:4 4:2 8:2
9
Паритет
1:10 5:8 3:9 0:4 3:6 3:8 7:5 3:1 2:1 18 4 0 14 59-118 12
0:4 2:11 6:9 0:13 5:6 4:6 5:9 2:4 8:4
10
Альянс
1:2 3:7 7:13 0:9 1:3 4:7 2:6 4:1 1:2 18 1 0 17 45-118 3
4:10 1:8 4:5 0:8 3:10 2:3 2:8 2:8 4:8

Станом на 19 березня.

 

Відкритий чемпіонат м.Суми серед ветеранів

50 років і старше 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 И В Н П Мячи О
1
«Ніколь»
4:2 3:4 6:2 1:2 12:2 3:2 12:2 5:3 8:2 18 14 1 3 107-48 43
7:3 3:3 3:7 5:2 10:2 6:2 6:3 9:2 4:3
2
«Динамо»
2:4 3:1 7:2 3:3 13:3 5:0 5:3 12:4 8:1 18 13 1 4 119-51 40
3:7 3:6 2:3 7:1 10:5 3:1 9:1 18:5 6:1
3
«Фортуна»
4:3 1:3 6:4 2:0 4:2 3:5 7:1 3:4 6:0 18 11 3 4 69-35 36
3:3 6:3 1:1 6:0 1:3 0:0 7:1 4:1 5:1
4
«Луч» (Яструбине)
2:6 2:7 4:6 2:5 5:5 2:2 3:2 10:5 7:1 18 11 3 4 73-56 36
7:3 3:2 1:1 2:0 3:1 4:0 6:2 6:5 4:3
5
«Явір» (Краснопілля)
2:1 3:3 0:2 5:2 2:2 3:0 3:1 4:2 1:2 18 9 2 7 51-45 29
2:5 1:7 0:6 0:2 3:4 1:0 5:4 7:0 9:2
6
«Пресинг-2000»
2:12 3:13 2:4 5:5 2:2 5:3 0:2 4:4 3:2 18 7 4 7 62-82 25
2:10 5:10 3:1 1:3 4:3 2:1 1:1 9:3 9:3
7
«Гарант-РОСТ» (Стецьківка)
2:3 0:5 5:3 2:2 0:3 3:5 7:2 8:5 0:0 18 6 3 9 46-48 21
2:6 1:3 0:0 0:4 0:1 1:2 1:0 10:2 4:2
8
«Хімік»
2:12 3:5 1:7 2:3 1:3 2:0 2:7 4:5 5:1 18 4 1 13 39-80 13
3:6 1:9 1:7 2:6 4:5 1:1 0:1 5:2 +:-
9
«Козацький Вал»
3:5 4:12 4:3 5:10 2:4 4:4 5:8 5:4 6:6 18 3 2 13 58-124 11
2:9 5:18 1:4 5:6 0:7 3:9 2:10 2:5 +:-
10
«Освіта»
2:8 1:8 0:6 1:7 2:1 2:3 0:0 1:5 6:6 18 1 2 15 30-85 5
3:4 1:6 1:5 3:4 2:9 3:9 2:4 -:+ -:+

Станом на 13 березня.

Відкритий чемпіонат м.Суми

Перша Ліга 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 И В Н П Мячи О
1
Профтел
1:1 3:3 4:1 2:0 3:0 4:1 5:4 9:0 8:0 18 13 3 2 69-31 42
2:0 0:3 2:0 2:1 5:7 5:3 3:2 4:4 7:1
2
Насосенергомаш
1:1 2:5 1:1 6:0 6:4 7:4 5:2 9:1 8:3 18 13 2 3 79-41 41
0:2 1:3 3:1 3:1 6:3 2:1 6:4 4:2 9:3
3
ФК Sagacitas
3:3 5:2 6:0 7:3 4:5 3:3 3:3 11:4 6:1 18 12 3 3 88-45 39
3:0 3:1 8:0 1:5 4:2 5:2 4:8 4:1 8:2
4
Фенікс
1:4 1:1 0:6 9:3 0:3 2:1 7:6 9:5 2:2 18 8 3 7 58-58 27
0:2 1:3 0:8 8:3 2:4 1:1 6:2 5:2 4:2
5
Машметал
0:2 0:6 3:7 3:9 8:6 6:2 6:3 2:3 7:4 18 9 0 9 68-71 27
1:2 1:3 5:1 3:8 7:2 1:5 3:2 9:4 3:2
6
Титан
0:3 4:6 5:4 3:0 6:8 4:7 3:4 8:1 15:6 18 8 1 9 85-78 25
7:5 3:6 2:4 4:2 2:7 1:2 8:5 6:4 4:4
7
Ніка
1:4 4:7 3:3 1:2 2:6 7:4 2:3 5:4 4:1 18 7 3 8 55-58 24
3:5 1:2 2:5 1:1 5:1 2:1 4:4 4:2 4:3
8
Ін Тайм
4:5 2:5 3:3 6:7 3:6 4:3 3:2 3:6 2:4 18 4 3 11 66-83 15
2:3 4:6 8:4 2:6 2:3 5:8 4:4 4:4 5:4
9
Легіон (Миколаївка)
0:9 1:9 4:11 5:9 3:2 1:8 4:5 6:3 10:4 18 4 2 12 62-101 14
4:4 2:4 1:4 2:5 4:9 4:6 2:4 4:4 5:1
10
Валедіанс
0:8 3:8 1:6 2:2 4:7 6:15 1:4 4:2 4:10 18 1 2 15 47-111 5
1:7 3:9 2:8 2:4 2:3 4:4 3:4 4:5 1:5

Станом на 21 лютого

Відкритий чемпіонат м.Суми

Вища ліга 1 2 3 4 5 6 7 8 І В Н П М`ячі О
1
Форест
7:3 2:4 6:3 4:2 8:2 5:3 5:2 14 10 2 2 67-39 32
2:2 6:6 3:2 4:5 4:0 2:1 9:4
2
СНАУ-Шляхрембуд
3:7 5:3 1:3 7:1 5:2 4:3 8:2 14 10 1 3 61-36 31
2:2 2:4 2:1 3:2 12:2 3:1 4:3
3
Прокуратура
4:2 3:5 2:2 4:4 2:3 5:4 2:1 14 9 3 2 58-43 30
6:6 4:2 3:1 10:5 6:3 3:2 4:3
4
Медцентр БДР
3:6 3:1 2:2 8:3 6:3 3:5 8:1 14 6 3 5 54-36 21
2:3 1:2 1:3 4:1 3:3 3:3 7:0
5
Агросвіт (Білопілля)
2:4 1:7 4:4 3:8 5:2 6:3 4:3 14 6 1 7 49-63 19
5:4 2:3 5:10 1:4 4:6 4:3 3:2
6
СДПУ
2:8 2:5 3:2 3:6 2:5 2:1 2:1 14 5 2 7 38-63 17
0:4 2:12 3:6 3:3 6:4 3:3 5:3
7
СКІФ
3:5 3:4 4:5 5:3 3:6 1:2 2:2 14 2 3 9 40-47 9
1:2 1:3 2:3 3:3 3:4 3:3 6:2
8
Оріон
2:5 2:8 1:2 1:8 3:4 1:2 2:2 14 0 1 13 29-69 1
4:9 3:4 3:4 0:7 2:3 3:5 2:6

Відкритий чемпіонат м.Суми серед ветеранів.

40 років і старше. 1 2 3 4 5 6 7 8 І В Н П М`ячі О
1
Фрунзенець
2:1 3:3 10:3 4:2 9:2 5:1 2:1 14 13 1 0 68-25 40
4:2 2:0 6:3 2:1 4:1 6:4 9:1
2
Авангард
1:2 4:1 7:1 10:5 11:1 8:3 7:0 14 12 0 2 101-42 36
2:4 4:3 7:5 14:3 6:2 10:7 10:5
3
Фортуна
3:3 1:4 8:5 5:3 8:3 7:4 +:- 14 9 2 3 55-41 29
0:2 3:4 2:1 4:3 8:3 +:- 6:6
4
ВМЗ
3:10 1:7 5:8 6:3 5:3 5:3 7:6 14 7 0 7 55-68 21
3:6 5:7 1:2 6:4 2:7 +:- 6:2
5
Деметра (Н.Сироватка)
2:4 5:10 3:5 3:6 3:2 7:3 7:5 14 5 0 9 55-73 15
1:2 3:14 3:4 4:6 3:2 6:3 5:7
6
Азарт-2007
2:9 1:11 3:8 3:5 2:3 7:3 6:0 14 5 0 9 49-66 15
1:4 2:6 3:8 7:2 2:3 7:4 3:0
7
Едем (Буринь)
1:5 3:8 4:7 3:5 3:7 3:7 6:4 14 2 0 12 46-73 6
4:6 7:10 -:+ -:+ 3:6 4:7 5:1
8
ФК Верхня Сироватка
1:2 0:7 -:+ 6:7 5:7 0:6 4:6 14 1 1 12 38-79 4
1:9 5:10 6:6 2:6 7:5 0:3 1:5


========================================================

Чемпіонат м.Суми 2015 з міні-футболу

Станом на 25.08.15

Команда 1 2 3 4 5 6 7 І В Н П М`ячі О
1
Олімпік-Компсервіс-ІІ
4:3 3:1 2:4 3:2 6:1 4:1 12 10 0 2 52-25 30
4:3 7:1 2:1 4:3 0:3 13:2
2
Сенсі
3:4 7:6 5:5 5:0 7:2 6:4 12 7 2 3 57-43 23
3:4 2:1 2:2 3:6 6:4 8:5
3
Сучасник
1:3 6:7 5:0 3:2 4:2 12:3 12 7 1 4 57-35 22
1:7 1:2 3:2 5:3 4:4 12:0
4
Насосенергомаш
4:2 5:5 0:5 2:5 7:2 4:1 12 6 2 4 49-39 20
1:2 2:2 2:3 6:4 8:5 8:3
5
Бон Вояж
2:3 0:5 2:3 5:2 8:3 8:2 12 5 0 7 51-43 15
3:4 6:3 3:5 4:6 5:7 5:0
6
Олімп
1:6 2:7 2:4 2:7 3:8 2:2 12 3 2 7 40-60 11
3:0 4:6 4:4 5:8 7:5 5:3
7
Азарт-2007
1:4 4:6 3:12 1:4 2:8 2:2 12 0 1 11 26-87 1
2:13 5:8 0:12 3:8 0:5 3:5

Сезон 2014/15

Відкритий Чемпіонат м. Суми серед ветеранів (50+)

Станом на 21.03.15

Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 І В Н П М`ячі О
1
«Ніколь»
5:4 5:5 3:2 3:1 7:2 10:3 13:5 9:3 16 13 2 1 105-45 41
3:3 5:6 10:3 4:1 4:2 5:1 8:2 11:2
2
«Луч» (Яструбине)
4:5 5:1 3:3 7:1 5:3 5:1 6:0 7:3 16 11 3 2 83-40 36
3:3 3:4 6:0 7:6 2:2 4:2 10:3 6:3
3
«Динамо»
5:5 1:5 5:1 3:2 6:6 7:2 8:3 3:1 16 11 2 3 86-56 35
6:5 4:3 6:3 4:2 2:4 5:6 8:5 13:3
4
«Фортуна»
2:3 3:3 1:5 3:2 1:1 1:0 6:1 4:3 16 9 2 5 59-57 29
3:10 0:6 3:6 4:2 6:2 7:5 6:3 9:5
5
«РОСТ» (Сумський район)
1:3 1:7 2:3 2:3 1:1 6:0 7:2 6:1 16 7 1 8 54-44 22
1:4 6:7 2:4 2:4 3:1 4:0 6:3 4:1
6
«Явір» (Краснопілля)
2:7 3:5 6:6 1:1 1:1 1:3 7:2 4:0 16 6 4 6 59-47 22
2:4 2:2 4:2 2:6 1:3 8:2 8:1 7:2
7
«Пресинг-2000»
3:10 1:5 2:7 0:1 0:6 3:1 8:5 5:2 16 5 1 10 50-76 16
1:5 2:4 6:5 5:7 0:4 2:8 8:2 4:4
8
«Козацький Вал»
5:13 0:6 3:8 1:6 2:7 2:7 5:8 4:4 16 1 1 14 47-114 4
2:8 3:10 5:8 3:6 3:6 1:8 2:8 6:1
9
«Хімік»
3:9 3:7 1:3 3:4 1:6 0:4 2:5 4:4 16 0 2 14 38-102 2
2:11 3:6 3:13 5:9 1:4 2:7 4:4 1:6

Чемпіонат м.Суми

Станом на 15.03.15

Вища ліга 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М`ячі О
1
ФК «Медцентр БДР»
3:2 4:5 10:3 3:0 3:2 4:2 6:1 7:5 3:0 9 8 0 1 43-20 24
2
ПК СНАУ
2:3 0:4 3:2 7:4 11:3 4:0 7:1 9:7 6:4 9 7 0 2 49-28 21
3
Форест
5:4 4:0 5:11 7:3 6:5 4:2 3:3 1:1 9:3 9 6 2 1 44-32 20
4
СКІФ
3:10 2:3 11:5 1:2 3:3 6:2 4:1 11:1 3:1 9 5 1 3 44-28 16
5
Сумихімпром
0:3 4:7 3:7 2:1 3:4 2:1 9:2 8:2 4:0 9 5 0 4 35-27 15
6
СДПУ
2:3 3:11 5:6 3:3 4:3 4:6 6:4 7:4 3:5 9 3 1 5 37-45 10
7
СНАУ
2:4 0:4 2:4 2:6 1:2 6:4 3:2 3:4 7:3 9 3 0 6 26-33 9
8
Профтел
1:6 1:7 3:3 1:4 2:9 4:6 2:3 5:4 4:1 9 2 1 6 23-43 7
9
Регіон-Будсервіс
5:7 7:9 1:1 1:11 2:8 4:7 4:3 4:5 1:1 9 1 2 6 29-52 5
10
Насосенергомаш
0:3 4:6 3:9 1:3 0:4 5:3 3:7 1:4 1:1 9 1 1 7 18-40 4

Станом на 15.03.15

Перша ліга 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М`ячі О
1
ФК «Sagacitas»
7:1 4:2 7:4 5:1 5:4 3:0 2:2 4:2 4:2 9 8 1 0 41-18 25
2
Прокуратура
1:7 9:4 3:1 5:2 7:2 3:2 7:2 10:4 17:2 9 8 0 1 62-26 24
3
Сокіл
2:4 4:9 2:0 5:3 6:5 2:2 3:3 8:3 4:8 9 4 2 3 36-37 14
4
Реванш
4:7 1:3 0:2 2:7 6:5 5:4 4:2 1:1 5:3 9 4 1 4 28-34 13
5
Титан
1:5 2:5 3:5 7:2 7:5 4:6 1:4 6:0 4:2 9 4 0 5 35-34 12
6
ФК «Кірова»
4:5 2:7 5:6 5:6 5:7 3:0 6:3 5:5 8:5 9 3 1 5 43-44 10
7
Деметра
0:3 2:3 2:2 4:5 6:4 0:3 6:3 1:5 6:4 9 3 1 5 27-32 10
8
Паритет-Рух
2:2 2:7 3:3 2:4 4:1 3:6 3:6 4:2 2:2 9 2 3 4 25-33 9
9
Ін Тайм
2:4 4:10 3:8 1:1 0:6 5:5 5:1 2:4 4:1 9 2 2 5 26-40 8
10
Легіон
2:4 2:17 8:4 3:5 2:4 5:8 4:6 2:2 1:4 9 1 1 7 29-54 4

Станом на 14.03.15

Друга ліга 1 2 3 4 5 6 7 8 9 І В Н П М`ячі О
1
Фенікс
3:9 4:2 3:3 7:2 3:2 1:0 5:0 5:2 8 6 1 1 31-20 19
2
Азарт-2007
9:3 5:7 1:2 5:2 8:0 5:1 5:4 5:3 8 6 0 2 43-22 18
3
Стандарт
2:4 7:5 12:1 5:4 8:1 4:4 3:3 7:5 8 5 2 1 48-27 17
4
Машметал
3:3 2:1 1:12 5:6 6:0 7:2 4:3 4:2 8 5 1 2 32-29 16
5
Інваспорт
2:7 2:5 4:5 6:5 1:7 5:3 6:2 5:5 8 3 1 4 31-39 10
6
Універ
2:3 0:8 1:8 0:6 7:1 2:3 4:3 2:1 8 3 0 5 18-33 9
7
Юність
0:1 1:5 4:4 2:7 3:5 3:2 3:1 2:5 8 2 1 5 18-30 7
8
NetCracker
0:5 4:5 3:3 3:4 2:6 3:4 1:3 2:1 8 1 1 6 18-31 4
9
Луч
2:5 3:5 5:7 2:4 5:5 1:2 5:2 1:2 8 1 1 6 24-32 4

 

Відкритий чемпіонат міста Суми серед ветеранів (40+)

Підсумкова таблиця.

Команда 1 2 3 4 5 6 І В Н П М`ячі О
1
Авангард
5:4 3:2 4:4 4:4 6:3 15 11 2 2 79-51 35
6:4 6:2 5:1 11:3 4:3
6:8 1:4 5:4 6:1 7:4
2
Фортуна
4:5 9:0 4:6 1:3 9:4 15 11 0 4 113-59 33
4:6 10:4 4:3 12:3 9:4
8:6 12:5 6:5 12:2 9:3
3
Фрунзенець
2:3 0:9 1:7 5:2 8:3 15 8 1 6 59-65 25
2:6 4:10 1:1 4:1 9:3
4:1 5:12 4:2 6:3 4:2
4
ВМЗ
4:4 6:4 7:1 3:3 4:0 15 5 4 6 58-53 19
1:5 3:4 1:1 4:4 6:4
4:5 5:6 2:4 4:2 4:6
5
Едем (Буринь)
4:4 3:1 2:5 3:3 6:2 15 3 3 9 40-77 12
3:11 3:12 1:4 4:4 2:0
1:6 2:12 3:6 2:4 1:3
6
Пресинг-2000
3:6 4:9 3:8 0:4 2:6 15 2 0 13 44-88 6
3:4 4:9 3:9 4:6 0:2
4:7 3:9 2:4 6:4 3:1

 

Чемпіонат міста Суми (попередній етап).

Станом на 28.12.14

Чемпіонат міста Суми (попередній етап).

Команда

І

В

Н

П

М`ячі

 

О

1

Сумихімпром

7

7

0

0

40-12

+28

21

2

ФК «Медцентр БДР»

7

5

1

1

35-13

+22

16

3

Регіон-Будсервіс

7

5

0

2

42-39

+3

15

4

Форест

7

4

2

1

21-17

+4

14

5

СКІФ

7

4

1

2

37-17

+20

13

6

ПК СНАУ

7

4

1

2

30-16

+14

13

7

СДПУ

7

4

1

2

33-27

+6

13

8

Профтел

7

4

0

3

39-25

+14

12

9

СНАУ

7

4

0

3

29-22

+7

12

10

Насосенергомаш

7

4

0

3

25-19

+6

12

11

Ін Тайм

7

4

0

3

21-29

-8

12

12

Титан

7

3

1

3

31-28

+3

10

13

ФК «Sagacitas»

7

3

1

3

24-25

-1

10

14

Прокуратура

7

3

1

3

29-31

-2

10

15

Сокіл

7

3

1

3

24-32

-8

10

16

ФК «Кірова»

7

3

1

3

29-44

-15

10

17

Реванш

7

3

0

4

21-18

+3

9

18

Деметра

7

3

0

4

27-25

+2

9

19

Паритет-Рух

7

3

0

4

21-26

-5

9

20

Легіон

7

2

2

3

26-40

-14

8

21

Машметал

7

2

1

4

33-29

+4

7

22

Стандарт

7

2

1

4

20-23

-3

7

23

Азарт-2007

7

2

0

5

26-32

-6

6

24

Фенікс

7

2

0

5

16-26

-10

6

25

Луч

7

1

3

3

16-27

-11

6

26

Універ

7

2

0

5

26-47

-21

6

27

Юність

7

1

2

4

16-28

-12

5

28

NetCracker

7

1

0

6

17-37

-20

3

 

 

 

 

============================================================================================

Чемпіонат області з міні-футболу 2014.

Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 І В Н П М`ячі О
1
Технологія
4:1 5:1 3:2 3:1 3:2 6:0 9:1 14 11 2 1 75-33 35
4:4 3:9 5:5 4:2 10:1 8:3 8:1
2
Стандарт
1:4 7:3 10:5 2:3 16:1 10:3 11:2 14 10 1 3 94-42 31
4:4 2:3 5:2 6:2 8:5 3:2 9:3
3
Сумиобленерго
1:5 3:7 7:1 5:5 5:1 8:1 6:1 14 10 1 3 82-36 31
9:3 3:2 4:3 4:6 7:0 10:0 10:1
4
Шахтар
2:3 5:10 1:7 5:3 10:6 6:1 8:4 14 8 1 5 77-60 25
5:5 2:5 3:4 5:2 8:4 7:3 10:3
5
Сумихімпром
1:3 3:2 5:5 3:5 9:2 7:3 8:1 14 8 1 5 69-48 25
2:4 2:6 6:4 2:5 9:5 7:3 5:0
6
Експрес
2:3 1:16 1:5 6:10 2:9 1:2 6:2 14 2 0 12 46-99 6
1:10 5:8 0:7 4:8 5:9 7:4 5:6
7
Сучасник
0:6 3:10 1:8 1:6 3:7 2:1 4:4 14 1 2 11 31-86 5
3:8 2:3 0:10 3:7 3:7 4:7 2:2
8
Азарт-2007
1:9 2:11 1:6 4:8 1:8 2:6 4:4 14 1 2 11 31-101 5
1:8 3:9 1:10 3:10 0:5 6:5 2:2

 

 

Чемпіонат міста.

Сезон 2013/14 (станом на 23.03.14).

Чемпіонат міста (вища ліга)

Команда 1 2 3 4 5 6 7 І В Н П М`ячі О
1
Спартак-Сумбуд
6:2 1:1 4:0 8:0 4:0 16:0 12 10 2 0 79-13 32
9:2 3:0 3:3 12:3 3:2 10:0
2
Рятувальник (Ромни)
2:6 -:+ 4:2 3:2 7:2 16:1 12 9 0 3 58-27 27
2:9 3:0 8:1 3:1 5:2 5:1
3
Динамо
1:1 +:- 3:2 4:2 3:1 6:1 12 7 3 2 35-25 24
0:3 0:3 3:3 5:5 4:2 6:2
4
СКІФ
0:4 2:4 2:3 1:1 4:3 8:1 12 5 3 4 48-36 18
3:3 1:8 3:3 8:3 8:3 8:0
5
УАБС
0:8 2:3 2:4 1:1 3:2 4:2 12 3 2 7 33-55 11
3:12 1:3 5:5 3:8 7:4 2:3
6
СумДУ-2
0:4 2:7 1:3 3:4 2:3 4:3 12 2 0 10 32-54 6
2:3 2:5 2:4 3:8 4:7 7:3
7
Серж
0:16 1:16 1:6 1:8 2:4 3:4 12 1 0 11 17-92 3
0:10 1:5 2:6 0:8 3:2 3:7

Чемпіонат міста (І ліга)

Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М`ячі О
1
Динамо-УВC
4:5 0:7 1:1 10:3 6:4 3:2 3:2 6:1 5:4 18 13 2 3 100-52 41
4:4 2:5 9:3 8:2 8:2 15:5 8:1 8:1 +:-
2
Вікторія
5:4 6:2 7:4 3:3 5:1 1:4 8:1 3:1 9:5 18 12 3 3 110-65 39
4:4 2:2 5:3 4:2 12:9 7:3 6:8 6:7 17:2
3
Медцентр БДР
7:0 2:6 1:2 +:- 7:4 3:3 4:1 5:3 8:2 18 11 3 4 73-40 36
5:2 2:2 2:4 -:+ 3:3 4:2 5:2 3:2 12:2
4
Азарт-2007
1:1 4:7 2:1 3:4 5:4 6:2 4:6 3:4 5:0 18 9 1 8 70-60 28
3:9 3:5 4:2 4:3 9:2 1:5 6:2 0:1 7:2
5
СНАУ
3:10 3:3 -:+ 4:3 2:2 2:3 4:2 7:4 5:1 18 8 3 7 60-64 27
2:8 2:4 +:- 3:4 2:5 8:6 10:6 3:3 +:-
6
ПК СНАУ
4:6 1:5 4:7 4:5 2:2 1:3 5:2 5:4 11:2 18 8 2 8 107-91 26
2:8 9:12 3:3 2:9 5:2 13:7 8:4 9:3 19:7
7
Форест
2:3 4:1 3:3 2:6 3:2 3:1 4:5 8:3 5:0 18 8 2 8 82-85 26
5:15 3:7 2:4 5:1 6:8 7:13 5:1 6:6 9:6
8
СДПУ
2:3 1:8 1:4 6:4 2:4 2:5 5:4 8:5 6:5 18 7 0 11 76-94 21
1:8 8:6 2:5 2:6 6:10 4:8 1:5 7:2 12:2
9
Машметал
1:6 1:3 3:5 4:3 4:7 4:5 3:8 5:8 5:4 18 5 2 11 62-95 17
1:8 7:6 2:3 1:0 3:3 3:9 6:6 2:7 7:4
10
Фрунзенець
4:5 5:9 2:8 0:5 1:5 2:11 0:5 5:6 4:5 18 0 0 18 48-142 0
-:+ 2:17 2:12 2:7 -:+ 7:19 6:9 2:12 4:7

Чемпіонат міста (ІІ ліга)

Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М`ячі О
1
Прокуратура
6:3 2:7 4:4 5:7 9:2 2:8 2:3 6:5 4:1 18 11 3 4 81-67 36
4:4 7:2 2:0 4:3 7:6 2:2 6:4 6:4 3:2
2
Темп СВ
3:6 3:5 3:1 1:2 2:3 4:4 3:0 9:2 6:6 18 10 4 4 77-53 34
4:4 3:2 4:3 3:1 6:3 3:3 7:4 9:3 4:1
3
Сучасник
7:2 5:3 5:1 2:3 5:1 1:5 2:9 4:5 3:3 18 10 1 7 78-53 31
2:7 2:3 3:2 7:0 2:3 5:4 6:1 10:1 7:0
4
Профтел
4:4 1:3 1:5 6:2 4:4 3:2 2:3 6:2 14:0 18 9 3 6 70-45 30
0:2 3:4 2:3 6:2 5:2 1:1 2:0 7:6 3:0
5
Рідне Місто
7:5 2:1 3:2 2:6 5:4 4:1 3:4 6:7 4:2 18 10 0 8 67-67 30
3:4 1:3 0:7 2:6 4:1 9:3 3:4 4:3 5:4
6
Рух
2:9 3:2 1:5 4:4 4:5 5:3 5:4 11:6 11:3 18 9 1 8 84-78 28
6:7 3:6 3:2 2:5 1:4 4:5 9:6 7:1 3:1
7
Насосенергомаш
8:2 4:4 5:1 2:3 1:4 3:5 7:2 10:4 3:3 18 7 6 5 73-60 27
2:2 3:3 4:5 1:1 3:9 5:4 5:2 4:4 3:2
8
КРУ
3:2 0:3 9:2 3:2 4:3 4:5 2:7 3:3 7:4 18 7 1 10 63-75 22
4:6 4:7 1:6 0:2 4:3 6:9 2:5 3:6 4:0
9
ФК Кірова
5:6 2:9 5:4 2:6 7:6 6:11 4:10 3:3 2:3 18 3 3 12 73-117 12
4:6 3:9 1:10 6:7 3:4 1:7 4:4 6:3 9:9
10
Young Regions
1:4 6:6 3:3 0:14 2:4 3:11 3:3 4:7 3:2 18 1 4 13 44-95 7
2:3 1:4 0:7 0:3 4:5 1:3 2:3 0:4 9:9

 

Чемпіонат міста (ІІІ ліга)

Група А 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М`ячі О
1 Фенікс 7:0 4:3 2:1 3:2 6:1 1:3 3:3 8:2 5:4 18 14 2 2 81-32 44
7:3 1:2 4:4 8:1 4:1 4:0 11:2 3:0 +:-
2 Агроконтракт 0:7 6:5 2:8 5:3 9:5 10:5 11:1 8:2 11:2 18 14 1 3 110-60 43
3:7 4:4 3:1 4:3 5:2 10:1 10:1 9:3 +:-
3 Сокіл (Н.Піщане) 3:4 5:6 1:5 7:3 7:4 4:3 10:4 9:2 8:4 18 14 1 3 101-58 43
2:1 4:4 4:1 5:4 7:6 10:4 9:3 6:0 +:-
4 Супутник (Степанівка) 1:2 8:2 5:1 5:2 10:3 2:2 9:4 7:2 5:3 18 12 2 4 83-45 38
4:4 1:3 1:4 5:4 1:2 7:1 6:2 6:4 +:-
5 Паритет 2:3 3:5 3:7 2:5 7:0 4:1 4:2 6:4 3:1 18 8 1 9 68-71 25
1:8 3:4 4:5 4:5 5:4 6:8 5:5 6:4 +:-
6 Юність (Постольне) 1:6 5:9 4:7 3:10 0:7 3:2 7:6 1:0 7:3 18 8 0 10 62-87 24
1:4 2:5 6:7 2:1 4:5 5:4 6:8 5:3 +:-
7 Прокуратура-2 3:1 5:10 3:4 2:2 1:4 2:3 7:2 0:5 3:2 18 6 2 10 56-81 20
0:4 1:10 4:10 1:7 8:6 4:5 4:4 8:2 +:-
8 Комсомолець 3:3 1:11 4:10 4:9 2:4 6:7 2:7 5:4 1:1 18 3 4 11 58-116 13
2:11 1:10 3:9 2:6 5:5 8:6 4:4 5:9 +:-
9 Пресинг-4В 2:8 2:8 2:9 2:7 4:6 0:1 5:0 4:5 -:+ 18 3 0 15 46-92 9
0:3 3:9 0:6 4:6 4:6 3:5 2:8 9:5 +:-
10 Сучасний Формат 4:5 2:11 4:8 3:5 1:3 3:7 2:3 1:1 +:- 18 1 1 16 20-43 4
-:+ -:+ -:+ -:+ -:+ -:+ -:+ -:+ -:+

 

Група Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М`ячі О
1 Олімпік 1:1 3:2 7:3 5:4 6:0 4:1 11:3 4:1 6:4 18 14 2 2 90-41 44
4:0 5:1 3:6 4:4 5:6 5:1 4:1 7:2 6:1
2 Олімпік-Компсервіс 1:1 5:2 4:2 4:2 2:10 4:0 12:1 7:2 2:2 18 13 2 3 78-46 41
0:4 3:5 2:1 5:4 7:4 3:2 6:3 7:1 4:0
3 Альянс 2:3 2:5 4:3 4:8 8:5 4:3 7:3 4:2 4:0 18 12 2 4 94-58 38
1:5 5:3 11:1 6:6 5:5 3:2 13:1 5:2 6:1
4 Луч (Яструбине) 3:7 2:4 3:4 2:1 6:7 5:3 7:2 3:2 6:5 18 11 0 7 76-75 33
6:3 1:2 1:11 9:7 6:3 3:9 6:3 4:2 3:0
5 ПМ-2013 4:5 2:4 8:4 1:2 5:3 1:5 6:3 4:2 8:2 18 9 2 7 87-73 29
4:4 4:5 6:6 7:9 7:5 2:7 8:3 3:2 7:2
6 Титан-УДСО 0:6 10:2 5:8 7:6 3:5 0:4 7:2 9:3 4:2 18 9 1 8 84-85 28
6:5 4:7 5:5 3:6 5:7 7:5 +:- 5:10 4:2
7 Реванш 1:4 0:4 3:4 3:5 5:1 4:0 4:2 3:1 5:5 18 8 2 8 68-59 26
1:5 2:3 2:3 9:3 7:2 5:7 6:3 5:5 3:2
8 Фортуна 3:11 1:12 3:7 2:7 3:6 2:7 2:4 3:2 6:3 18 3 0 15 49-113 9
1:4 3:6 1:13 3:6 3:8 -:+ 3:6 7:3 3:8
9 Едем (Буринь) 1:4 2:7 2:4 2:3 2:4 3:9 1:3 2:3 4:4 18 2 2 14 52-87 8
2:7 1:7 2:5 2:4 2:3 10:5 5:5 3:7 6:3
10 Ефсол 4:6 2:2 0:4 5:6 2:8 2:4 5:5 3:6 4:4 18 1 3 14 46-87 6
1:6 0:4 1:6 0:3 2:7 2:4 2:3 8:3 3:6

 

Чемпіонат міста серед ветеранів (45+)

Команда

1

2

3

4

5

6

І

В

Н

П

М`ячі

О

1

Авангард

5:4

2:3

10:3

11:2

10:0

10

8

1

1

66-23

25

1:1

5:1

8:5

8:2

6:2

2

Ніколь

4:5

3:3

4:2

3:2

4:2

10

6

2

2

39-27

20

1:1

4:2

1:3

6:4

9:3

3

ВМЗ

3:2

3:3

5:3

2:2

1:1

10

4

4

2

31-26

16

1:5

2:4

4:4

6:1

4:1

4

Фрунзенець

3:10

2:4

3:5

3:4

4:5

10

3

1

6

34-45

10

5:8

3:1

4:4

3:2

4:2

5

Пресинг-2000

2:11

2:3

2:2

4:3

5:6

10

2

1

7

28-49

7

2:8

4:6

1:6

2:3

4:1

6

Фортуна

0:10

2:4

1:1

5:4

6:5

10

2

1

7

23-51

7

2:6

3:9

1:4

2:4

1:4

Чемпіонат міста серед ветеранів (50+)

Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 І В Н П М`ячі О
1
Яструбине-Ветеран
10:4 4:2 2:3 8:0 6:3 7:1 7:1 14 13 0 1 88-32 39
4:0 6:4 4:0 4:2 8:2 7:2 11:8
2
Стецьківка-РОСТ
4:10 7:5 2:2 3:2 5:1 3:0 10:4 13 9 1 3 62-42 28
0:4 1:5 4:1 6:2 6:2 11:4
3
Динамо
2:4 5:7 7:3 5:3 5:7 3:1 14:4 13 8 0 5 73-53 24
4:6 5:1 4:3 7:3 5:6 7:5
4
Явір-Ветеран
3:2 2:2 3:7 2:0 2:0 5:2 6:2 14 7 1 6 50-39 22
0:4 1:4 3:4 2:4 3:4 8:3 10:1
5
Пресинг-2000
0:8 2:3 3:5 0:2 4:3 3:2 4:2 14 6 1 7 40-50 19
2:4 2:6 3:7 4:2 1:1 4:2 8:3
6
Освіта
3:6 1:5 7:5 0:2 3:4 3:2 4:4 13 3 3 7 34-55 12
2:8 2:6 4:3 1:1 1:6 3:3
7
Хімік
1:7 0:3 1:3 2:5 2:3 2:3 6:2 13 3 0 10 38-57 9
2:7 6:5 3:8 2:4 6:1 5:6
8
Козацький Вал
1:7 4:10 4:14 2:6 2:4 4:4 2:6 14 1 2 11 49-106 5
8:11 4:11 5:7 1:10 3:8 3:3 6:5

 

 

Сентябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Коментарi
Реклама
Голосування
Sorry, there are no polls available at the moment.