Турніри

СЕЗОН 2018/2019

Кубок Кізєєва – переможець “Сумихімпром-СДПУ”

Вища ліга Чемпіонату міста – переможець “Сумихімпром-СДПУ”

Перша ліга Чемпіонату міста – переможець “Інтер-Суми”

Друга ліга Чемпіонату міста – переможець “Forza”

Кубок міста Суми – переможець “Інтер-Суми”

СЕЗОН 2017/2018

Кубок Кізєєва – переможець “Сумихімпром-СДПУ”

Вища ліга Чемпіонату міста – переможець “Агросвіт” Білопілля

Перша ліга Чемпіонату міста – переможець “Хлібодарочка”

Друга ліга Чемпіонату міста – переможець “Gold Auto”

Кубок міста Суми – переможець “Food Centre jr”

Чемпіонат Світу по-сумськи – переможець “Lex VSK” (Польща)

СЕЗОН 2016/2017

Кубок Кізєєва – переможець “Форест”

Вища ліга Чемпіонату міста – переможець “СКІФ”

Перша ліга Чемпіонату міста – переможець “Агросвіт” Білопілля

Кубок міста Суми – переможець “Медцентр БДР”

СЕЗОН 2015/2016

Кубок Кізєєва – переможець “Сумихімпром-СДПУ”

Вища ліга Чемпіонату міста – переможець “Форест”

Перша ліга Чемпіонату міста – переможець “Профтел”

Друга ліга Чемпіонату міста – переможець “Сокіл” Піщане

Кубок міста Суми – переможець “Медцентр БДР”

Чемпіонат Європи по-сумськи – переможець “Медцентр БДР” (Німеччина)

СЕЗОН 2014/2015

Чемпіонат області – переможець “Технологія”

Кубок Кізєєва – переможець “Сумихімпром”

Вища ліга Чемпіонату міста – переможець “Медцентр БДР”

Перша ліга Чемпіонату міста – переможець “Sagacitas”

Друга ліга Чемпіонату міста – переможець “Фенікс”

Кубок міста Суми – переможець “СКІФ”

Чемпіонат міста з міні-футболу – переможець “Олімпік-Компсервіс”

СЕЗОН 2013/2014

Вища ліга Чемпіонату міста – переможець “Спартак-Сумбуд”

Перша ліга Чемпіонату міста – переможець “Динамо-УВС”

Друга ліга Чемпіонату міста – переможець “Прокуратура”

Третя ліга Чемпіонату міста – володар Кубку “Олімпік-Компсервіс” (група А – “Фенікс”, група Б – “Олімпік”)

Чемпіонат Світу по-сумськи – переможець “СумДУ-1” (Іспанія)

СЕЗОН 2012/2013 

СЕЗОН 2011/2012

Вища ліга Чемпіонату міста – переможець “Динамо”

Перша ліга Чемпіонату міста – переможець “Медцентр БДР”

Друга ліга Чемпіонату міста – переможець “Форест”

Третя ліга Чемпіонату міста – переможець “УДАІ”

Чемпіонат Європи по-сумськи – переможець “Динамо” (Італія)

 

Розділ буде доповнюватись інформацією про призерів змагань, починаючи з 1996 року.